Všechna práva vyhrazena ©2019 www.stiffer.cz
webdesign by SYNAPSE/5

O firmě Stiffer

Jsme obchodní společnost působící na evropském trhu již od roku 2013. Specializujeme se na import, export a velkoobchodní prodej kosmetických produktů z celého světa. Od roku 2017 jsme otevřeli divizi vývoje a výroby vlastní kosmetiky

Naše společnost sídlí v Brně, kde máme kanceláře a velkoobchodní sklad. Odtud distribuujeme naše zboží zákazníkům do celé Evropy.

Náš hlavní brand je americká značka balzámů na rty Lip Smacker, která byla založena roku 1973 v USA. Nyní je dostupná po celém světě a patří mezi nějvětší výrobce balzámů na rty globálně. Značka Lip Smacker je také majitelem licencí Coca-Cola, Disney, Star Wars, Marvel, Skittles, M&M a dalších, pod kterými velmi úspěšně vyrábí a prodává milliony balzámů. Přinášíme do segmentu “péče o rty” nejen nutnost se o ně starat, ale také si to patřičně užívat :-)

Našim značkám poskytujeme silné distribuční a marketingové zázemí. Pečlivě vybíráme prodejní kanály stejně tak, jakým způsobem komunikovat naše produkty. Inzerujeme v nejvýznamějších tiskových médiích i v online prostředí. Marketingově spolupracujeme s našimi obchodími partnery: společná inzerce, účast na tiskových konferencích, soutěže, eventy, reklama ve výlohách, displaye na prodejnách, atd.

Zákazníkům poskytujeme vždy kvalitní a spolehlivý servis. Zboží dodáváme do řetězců s kamennými prodejnami, ale také prodejcům online. Mezi naše obchodní partnery patří lídři v daném segmentu zboží. Několik našich vybraných klientů najdete v sekci “Obchodní partneři".

Radek Umlášek, jednatel

Vývoj a výroba

Od roku 2017 jsme v partnerství s firmou Chemservis s.r.o., což je česká společnost, která vyvíjí a vyrábí zcela nové produkty v oblasti kosmetiky. Tato společnost byla založena v roce 2007. Prioritou je naše vlastní oddělení výzkumu a vývoje - naším cílem je přicházet s novými produkty a zlepšovat již zavedené a známé produkty.

Využíváme více než 5000 surovin, abychom našli nové formulace a produkty, které vždy přinášejí konkurenční výhodu pro našeho klienta. Na základě klientských požadavků můžeme poskytnout mnoho řešení a formulací, zajistit nezbytné testy, posouzení a vytvořit tak vysoce sofstikovaný produkt. Pro rozšíření těchto služeb jsme se specializovali během posledních dvou let ve vlastní výrobě. Můžeme zde vyrábět vlastní ochranné známky a oživovat i vlastní představy a vize.

Výroba je umístěna v blízkosti laboratoře, která během výrobního procesu zaručuje flexibilitu a perfektní kontrolu nad výrobou. Naše výroba funguje v souladu s normami GMP a s nejvyššími evropskými předpisy.

Mediální partneři

Pečlivě vybíráme jakmý směrem komunikovat naše produkty a skrze jaká média. Proto spolupracujme s těmi nejvýznamějšími na daném trhu pro zajištění kvalitní komunikace našich značek a produktů s co nejpřesnějším zacílením na naši cílovou skupinu. Vybrané mediální partnery najdete zde:

Obchodní partneři

Spolupracujeme s lídry na trhu. Mezi naše klienty patří řetězce drogerií, parfumerií, lékáren, mezinárodní on-line shopy, hračkářství. Obchodujeme i s fashion prodejnami, řetězci s cukrovinkami a nápoji. Vybrané obchodní partnery naleznete zde:

Kontakt

Radek Umlášek, jednatel

+420 731 210 972

umlasek@stiffer.cz

Fakturační adresa / údaje

STIFFER, s.r.o.

IČ: 02052504

DIČ: CZ02052504

Úlehle 2067/3

621 00, Brno-Řečkovice

Provozovna a sklad firmy

STIFFER, s.r.o.

Řípská 9A

627 00, Brno-Slatina

Rychlá zpráva